Obvestilo o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in spremljanje statistike obiska.

Več o uporabi piškotkov
Količina:

0


Znesek:

0,00

Blog

Ptičje krmilnice, hišice in valilnice

28. oktober 2015 | Ptice pozimi
Poletni dnevi so minili in ker so prehodna obdobja vedno manj izrazita, bomo kmalu dočakali zimo in sneg. Nekateri smo bolj, nekateri manj naklonjeni mrazu, ki pa ne pomeni spremembe le za nas, temveč tudi za ptice.

Pozimi je zanje iskanje hrane oteženo, zato jim lahko pri tem pomagamo z nastavljanjem hrane v krmilnice ali ptičje hišice. Windhager ponuja simpatičen in pester izbor hišic, krmilnic, držal za lojne pogače, pa tudi valilnic, ki jih lahko postavimo na vrt ali v bližino doma in tako poskrbimo za občasne leteče goste.

Medsebojno sodelovanje je ključ do uspeha in upamo lahko, da si bodo ptički zapomnili naše dobre namene ter nam v zameno za skrb pomagali z vrta odgnati kakšnega polža in požrešne ličinke, ko pride pomlad.